Zloději křičí v cinkání s klíči

Péťův situační úplk
Zloději křičí bláboly píčí

Ti samí lidé, účeloví prospěcháři soběhrabní, kteří rádi vyčítají Zemanovi jak rozděluje národ, patrně že dobrovolně nepodstoupil medový Drahošův demokratický diktát pro horní čtyři procenta elity národa v podobě knižátek a monsiňorátek… ti samí účelníci odmítají mít Nohavicu na oslavě státního svátku..

Tak tam budou hrát mincím a popové slávě vypláchlá havloidní hopsavá klusátka a krajčátka, co si z bašt svých jistot hrají na utlačované rebely, za hojné podpory marketingu popových pasců. Tragikomedie…

Takovou oslavu, kde nechtějí Nohavicu pro sice ke konci režimu pasivní ale nikdy neprokázané aktivní členství v StB, Nohavicu, který pro své názory dlouhá léta skutečně trpěl, ne jako ta zhulená princátka hrající si na buddhisty, milující otce od rodin za přetékání cukrošným slizem z pokorných špulení, která ani při maximální klusavé šponě nedohopsnou Nohavicovi ani ke kotníku… tak na té oslavě, která ale už nebude oslava republiky ale maškaráda šaškoidních hopsálků, tu si strčte víte kam. Za klobouk je to ještě moc jemný..

Péťa ?
Kancopas ?
Jedinec?cz

https://www.novinky.cz/kultura/clanek/nohavicu-kvuli-stb-nechteji-na-megakoncert-k-vyroci-republiky-40298482

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *