Seznamkový lektvar II.   ROZEPSÁNO  

Život
Láska má své Cesty

V tomto pokračujícím díle nebudou již mé zkušenosti ze seznamek, i když název na ně pořád naráží.
( Prvotinku po proklikáči ZDE… )
Seznamky mi daly co mohly, dokonce i to nejlepší na konec, v podobě setkání s Andělkou. Tím nechci říct, že ostatní dámy ze seznamek jsou horší.. jen prostě jsou velkým přínosem někomu jinému a jejich princ na ně čeká jinde, na tom není nic špatného. I Andělku může čekat, pokud se tak již nestalo, potkat toho pravého partnera. Já to nejsem (přinejmenším ne nyní a  ne v takové podobě, aby to bylo na sňatek, pokud někdy vůbec). Andělka mi vhodně sedla do mé cesty a završila střípky v seznamkové mozaice. Pod tímto Úvodem ještě zmíním blíže, co mám v plánu, včetně zapojení čtenářů do podoby této publikačky a magického překvapení…

+ + +

ÚVOD

Když o Andělce (které jsem s radostí věnoval předchozí díl) teď tak přemýšlím, vzpomněl jsem si, jak jsme byli s kamarádem v restauraci na jídle a oroseném. Byla tam servírka, která mi vzhledově sedla jako můj typ. Řek jsem kámošovi.. To je druh (spíše družka), z jakých chodívám do kolen… Kamarád vzhlédl od svého talíře a na chvíli se vrátil z IT světa, v kterém s úspěchem působí.. a o kterém jsme se možná v tu chvíli i bavili, očima přejel obě přítomné servírky, pozastavil se u té druhé, co mě vůbec nic neříkala a prones něco neutrálního, jako Hmm, docela ujde, či tak něco, a pak se vrátil k svému talíři.

Fotku Andělky jsem žádnému ze svých přátel sice neukazoval, ale umím si představit, že mnohým z nich by nic neříkala, však pro mne konkrétně byla výjimečná. I když spíše jako má vzácná sestra. Rozpoznal jsem u ní vlastnost, kterou u sebe tuším taky, že dokáže některým lidem fungovat jako spouštěč událostí a to i v případě, kdy o tom ona sama nebo i ti dotyční třeba vůbec neví. Nevím přesně jak moc to souvisí s ní, ale od doby co jsem se s ní setkal i po celou další dobu následně stále řídnoucího textového kontaktu můj vývoj dostal šanci růst mílovými kroky.

Andělka, i když o tom asi vůbec netuší, mi silně hnula srdcem a dlouho jsem to řešil rozumem. Její projevy mi navenek přišly jako projevy těžké barbíny, což je typ žen, s kterým souzním spíše jako se struhadlem na zaschlá mýdla, takže rozum z těch jejích projevů říkal jedno velké partnerské Ne, však srdce se silně chvělo, až jsem to po čase a porodních bolestech měl šanci pochopit.. Bitva, kdy rozum roztříštěn na kousíčky vyhlásil kapitulaci a vykrvácené srdce smělo nastoupit svojí cestu a růst. Dostalo se mi přesně toho, co jsem potřeboval.

Nevím jistě, jestli Andělku ještě někdy uvidím či o ní uslyším, vím jen co tuším a co si přeji. Kontakt se mnou rázně utnula, ale to nic nemění na tom, co sám vnímám.. Ač mi její projevy navenek přijdou jak přijdou, rozumem, věřím v její dobré ryzí jádro a držím jí palce. Dál se o ní psát nechystám.

Bývám teď v takovém rozpoložení, že delší čas nemám potřebu aktivně po někom pátrat. V takovém stavu se partnerka pro dané období potkává samovolně. Všech svých sedm seznamkových profilů jsem si smazal, čímž se vědomě opakuji, a založil pouze jediný, na serveru který je zdarma (jsem Čech) a jeví se solidně, i když výskyt lidí je tam obdobně seznamkový, jako jinde. Mám tam inzerát, kde se podle svého vnímání snažím o co nejreálnější popis své veličkosti a kde jasně nastavuji seznamovací hranici v rámci kamarádství, přinejmenším na časový úsek, který rychlopátračky (na seznamkách hojně zastoupené) nehodlají akceptovat. Když se náhodou stane, že nějaká dáma zkouší sondovat partnerství, a to třeba ještě dříve než se vidíme, dávám tak třikrát najevo, že začátek na nemalý čas bude pouze kamarádský. Když by se mi to nepodařilo vysvětlit, komunikaci ukončuji.

V lektvaru jsem v souvislosti se zkušeností s Romantičkou létavou mluvil o znameních. Skutečně je velmi dobré jim dávat pozornost. Však jako vše, co s láskou souvisí, má to též svá úskalí. Nejspolehlivějším ukazatelem pravosti znamení bývá klid a radost. A ten nejvíce nacházím až nyní, a stále lze prohlubovat, jako vše s Láskou související. O znameních a zkušenostech s nimi se chystám rozepsat o něco později.

Rušičem pravých vjemů z načteného znamení je chtění a upjatost. Protože náš mozek či co nám to vlastně slouží funguje tak, že se snaží vytvářet události takové, jaké si přejeme, a když něco moc chceme, obvykle pak všude kolem vidíme znamení, která to jen potvrzují. Však klid a radost u toho nebývá…

Teď zmíním něco, o čem je pojednáno už ve dvojce filmu Anděl páně, který jsem zatím neviděl, jen jsem o něm letmo zaslechlo. (Apropo, od shlédnutí mě trochu odrazuje ztvárnění Archanděla Michaela, mám propastně jinou představu…) Všiml jsem si tohoto dříve, než byl ten film natočen, však je jedno kdy si toho kdo všiml, podstatné je jak a k čemu se svou osobitou zkušeností vlastním způsobem dobereme.

Zjistil jsem, jak výhodné je mít latrínu, kde je extrement po porodu viditelný a dohledatelný. Nejen ze zdravotních důvodů. Často mě zaujaly tvary, které loučivší se živiny zanechaly, a se zájmem jsem je chvíli pozoroval. Není potřeba jim vždy rozumět, duše ví. A co chce nám poví. Mně se však dostalo i jednoho velmi konkrétního znamení. Jednou jsem v těch tvarech spatřil profil, velmi zdařilý, jedné dámy ze seznamek, která se mnou nehrála zrovna fér. Nu což, pokrčil jsem rameny a zatáhl za šňůrku, život jde dál.

S potěšením jsem zaslech odezvu, že mám ohledně žen bohaté zkušenosti, to mě těší, přinejmenším mé ego, však realita bývá opět trošku jiná. Jeden můj důvěrný známý mi vyprávěl o svém intimním životě v takové souvislosti, že by se nejeden želví mnich rozplakal a králíci by se udupali smíchy. Když jsem mu naslouchal, zjistil jsem, že jsem schopen hlubokého soucitu.

O tom, že jsi Bůh libuje v černém humoru není pochyb, no raděj nechci vidět ten stupeň zatuhlosti, aby o tom muselo být přesvědčováno opakovaně s rostoucí intenzitou… navíc když jsem ho možná sám zažil… Byl jsem rozhozen opět ze svých problémů týkajících se vztahu a napadlo mě říkat si mantru “klid klid klid…”,.. takhle jsem si to chvíli říkal a stejně jsem myšlenkama bloudil u toho problému, svírán a paralyzován napětím, načež mi odněkud zřejmě z podvědomí přišlo vzápětí ke slovu “klid” slovo “klitoris”. Jak sami vidíme jde o terminus velmi podobný původnímu, připlňující slovo “klid” o kočkovitou šelmu, výměnnou měkkého “i” za tvrdé. (Rýpalové podotknou, že by to pak byl Klidorys a já někdy dávám i Rýpalům za pokyv). V tu chvíli jsem měl po mantře a následoval nezanedbatelný časový interval léčebné terapie smíchem. Jenže má to i druhou stranu mince… Teď většinou když se nějakým způsobem setkám se slovem klid, mám určitou asociaci, s kterou se budu muset naučit žít. Chvíli jsem zvažoval, zda vysadit Kotvičník, ale pak jsem si řekl že mamlásků, kteří opovrhujou bylinkama a raději solí do umělých sladidel je dost, tak pokračuji. Abych s tím zbytečně nebojoval a nezpůsoboval si další traumata, mantru jsem si poupravil na “klidorys klidorys klidorys…” nebudu říkat výsledek. Zkusme co chceme a držme se dobrého.

Nedosáhl jsem dosud plného vysvícení, ani to v dohledatelné době nemám v plánu, tedy s napětím mezi póly za vznikajícího náboje roztáčím pekelné soustrojí s okřídlenými písty směr hlouběji… Zatím se spokojím s tím, že jsem Posvícený, těšíce se na Posvícení, kterých je podzim hojný. Husička, knedlíčky, jak já dlouho už neměl… svatý Martine, oroduj za nás…

( Další děj se očekává v chystané a právě tvořené publikaci… )

+ + +

Přislíbil jsem čarovné překvapení, to bude na závěr, pojďme si teď říci o mé představě zapojení čtenářů..

VÝZVA… ACHTUNG… nejen baby…  Pošlete mi prosím své inzeráty, jejich texty, které považujete za povedené. S nimi i svůj email, ať už s reálným jménem či přezdívkou. Získáte tím šanci, že se vám někdo ozve přes tuto publikaci a vaše inzeráty se objeví v jedné z příloh. Nic víc ode mne za to nečekejte. Vyhrazuji si právo vybrat texty, které zveřejním, a též pro případné ozývačky a ozývače nemohu zaručit, s kým se setkají na druhé straně.  Můj kontakt naleznete v Kontaktu těchto stránek, což je určitá úvodní zkouška a selekce pro ty, co jsou schopni načíst pouze první stránku a dále nepátrat, co po letmém přelétnutí textu a zjištění že neobsahuje obrázky nahých bab či kosmetických doplňků se pak honí dále jinam za vyššími až nejvyššími až nadnejvyššíma a ještě více vyšinuvšíma kruhama.

A teď ta kouzla.. Sestavil jsem pro nás Magický indikátor randíčka… najdete ho po prokliku a pozornější i dříve než po přečtení tohoto úvodníčku na těchto stránkách.

Ahoj a nashle v dalším díle…

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *