Úvodem

Dobrý den,

psaní je mým koníčkem. Pomáhá mi vyjádřit své pocity, vize, tužby, stavy… Popisuji svoji cestu konkrétními zkušenostmi, úvahami, příklady ze života s možností nadhledu nad prachem a tíhou všedních dní…

Ne vše může vyhovovat všem, ale každému z nás se sem tam hodí alespoň část příběhu cesty toho druhého. Vždyť mnozí z nás upadli právě proto, aby ti za nimi viděli včas kámen, který jim může způsobit totéž… Pár pádů za sebou mám, zkušenosti z jejich zvednutí se za různých reakcí a podpor spoluhledačů též. Je to šance k poučení či alespoň zamyšlení na další cestě nejen pro mne.

Dávám zde k nahlédnutí ukázky ze svých dílek, která se chystám publikovat. Můj kanál na youtube můžete vidět i podpořit zde (klik). Uvítám a prosím tímto o podporu, ať už v podobě finanční s možností předplacení, nebo inspirace, připomínek, podnětů… V případě zájmu mě prosím kontaktujte přes tento e-mail. (autor.martin.vesely@jedinec.cz)
Předem velmi děkuji.

Na tento web se k dosavadním příspěvkům připravují další bonusy v podobě nových článků, ukázek, básniček, postřehů, atp…

S přáním radostné inspirace
Martin Veselý

P.S. Martin Veselý není ani až tak můj pseudonym, moje celé jméno je Petr Petr Martin Veselý. Ve světě používám Petra. Veselého.

P.P.S. Podrobněji o sobě a svých projevech píši i ZDE (klik).

Odkaz Grálu