Péťovo autorské čtení – úvod

Péťovo autorské čtení – Vinotéka U Jiřího z Poděbrad, 9.3. 19-21 hod.

První letošní Péťovo autorské čtení se koná sice dost neohlášeně organizované pouhé dva dny předem, zato se všichni zájemci a příznivci můžeme těšit jak na čtení ze čtyř knih, jejichž ukázky spolu se stručnou autocharakteristikou autora Péti najdeme zde:

Dále plánuji za doprovodu své kytary zapět nějaké písně, rád mám ty málo známé od Kryla a Nohavici. Protože mám široký záběr témat a oblasti tvorby, dotazováním se budu též snažit přednést to, o co může být většinový zájem zúčastněných.

Také se chystám podle zájmu na přání stavit básničku či několik, podle nadhozených slov.

Toto čtení je veřejné, všichni účastníci se srdečným zájmem jsou srdečne zváni a vítáni. A abyste měli jistotu že se na vás dostane místa, což může být i při neobjednání, uvítám rezervace na svém tel. 734 695 184 či komunikátoru zde.

Jediný drobný požadavek, očekáván nejen od ostatních hostů, je nerušit projev autora a naslouchání zájemců při shledaném vlastním nezájmu či nutkavé snaze se coby host na čtení též neodkladně projevit. Stejně jak je volný vstup, volný je i výstup. Akce stojí ty peníze, které si tu z nabídky vinárny každý sám utratí a nikdo nebude k nijaké koupi nucen, bude-li tu chtít být jen tak. Jen jídlo a pití si s ohledem na pana majitele sem prosím nenoste vlastní, to doufám nemusím ani připomínat.

Těším se na Nás
Péťa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *