Péťovo autorské čtení VII.

Přátelé, příznivci, souzniči či fandové, čas se s včasem opjet sešel, a my ostatní máme možnost setkat se na dalším Péťově čtení, týkající se zejména jeho dílka, nejen pro křidýlka. Akce se uskuteční 15.6.2018 11AM-01PM(?) hod. 

Přátelé, příznivci, souzniči či fandové, čas se s včasem opjet sešel, a my ostatní máme možnost setkat se na dalším Péťově čtení, týkající se zejména jeho dílka, nejen pro křidýlka. 

Srdečně Nás zvu na toto autorské čtení, které se zakoná v Praze. Už je žhavo, akce se uskuteční nejspíše bez spíže v kunratickém hvozdu. Z metra Roztyly je to pár minut příjemnou procházkou.

Péťova čtení bývají o neplánované improvizaci, a to i co se místa týká. Improvizace není uměle vytvořena, je nám dána Životem k radostnému překonávání překážek. Kdo to potřebuje mít více podchycené, třeba se mi podaří Život ukecat a zařídit někdy příště něco více jistotného. Fakt, myslím to upřímně, každopádně a na stopro. Tutovka, spolehněte se.

Tedy, kdo by byl okolnostmi nucen přijít ne kvůli sobě ale kvůli mně, zachraňovat mě a držet na svůj vlastní úkor, abych se pak nevděčně odvděčil jinak než je egem očekáváno, určitě Vás od toho osvobozuji. Nemrhejte svými vzácnými silami, pokud by jste museli přijít jen takto. Já jich pro toto už taky mívám čím dál tím méně.

I když to bude o improvizaci, respektuji a ctím každého, kdo bude chtít jen tiše naslouchat. I to je pro mne mnohem cennější zapojení, než vpády do projevu pro řešení svých pracovních hostin, honů a jiných dostihů.

Skalní účastníci mohou setrvat na místě z jednoho čtení do druhého. Nestřídmým a ze řetězu utrženým nic jiného nezbude…

Z organizačních důvodů je potřeba provést rezervaci předem, přitom vstup je volný.  Shrňme technické info…

Čas (dvoj)akce:
A) UŽ BYLO
3.6.2018 11AM01PM(?) hod. (konec bajvočko, start zas včas, jinak vem to ďas)
Z) BUDE 15.6.2018 11AM01PM(?) hod.  (vše z této poutačky platí pro a) i z) stejně, rozdíl je pouze v datumu.

Lokace lokálu:
1) – kunratický hvozd, možný srub Gizela, možné i jiné místo z tohoto krásného a živého kousku Prahy.
2) – v případě deště (ne toho Krajčova) tak třeba knajpa u náměstí Jiřího z Poděbrad. Snadná dostupnost, metrem či tramvajemi 10,16,11,13

Nabídka! Kdo máme zájem, můžeme se domluvit i na Péťově čtení v jiném městě než v Praze. Ocením pak vzájemnou spolupráci s organizací.

PIŠTE MI PROSÍM ČI VOLEJTE OHLEDNĚ REZERVACÍ MÍSTA ČI DALŠÍHO NOVÉHO MÍSTA.

Těším se na Nás,

Péťa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *