Péťovo autorské čtení 30.3. 2019

Druhé letošní a první jarní Péťovo autorské čtení se uskuteční na stejném místě třináct kroků od náměstí Přemyslovskou ulicí po pravé straně, Vinotéka Jiřího z Poděbrad. Sedmadvacetiminutová ukázka z prvního čtení je zde:

Všichni zájemci a příznivci se můžeme těšit nejen na čtení ze čtyř doposud dokončených knih, jejichž ukázky spolu se stručnou autocharakteristikou autora Péti najdeme zde:

Dále plánuji za doprovodu své kytary zapět nějaké písně, rád mám ty málo známé od Kryla a Nohavici. Protože mám široký záběr témat a oblasti tvorby, dotazováním se budu též snažit přednést to, o co může být většinový zájem zúčastněných.

Také se chystám podle zájmu na přání stavit básničku či několik, podle nadhozených slov.

Toto čtení je veřejné, všichni účastníci se srdečným zájmem jsou srdečně zváni a vítáni. A abyste měli jistotu že se na vás dostane místa, což může být i při neobjednání, uvítám rezervace na svém tel. 734 695 184 či komunikátoru zde.

Jediný drobný požadavek, který stejně jako udělat něco pro to zúčastnit se (helikoptéru a šerpy nemám ani pro sebe), tak je nejen mnou očekáváno ale i od ostatních hostů nerušit projev autora a naslouchání zájemců při shledaném vlastním nezájmu či nutkavé snaze se coby host na čtení též neodkladně projevit. Stejně jak je volný vstup, volný je i výstup. Akce stojí ty peníze, které si tu z nabídky vinárny každý sám utratí a nikdo nebude k nijaké koupi nucen, bude-li tu chtít být jen tak. Jen jídlo a pití si s ohledem na pana majitele sem prosím nenoste vlastní, to doufám nemusím ani připomínat.

Těším se na Nás
Péťa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *