(M.I.R.) – Magický Indikátor Randíčka @}-c–

☝ ? ? ? ?
Kdo nemá rád překvapení
po randění hnedka pění..
Bez dalšího zákucku
smí použít pomůcku…

Srdce
Magický Indikátor Randíčka @}-c–
zkráceně
M.I.R.
ještě zkráceněji
MIR
…i s Tebou, bratře či sestro v akci.

Tedy… jedná se o vzácnou pomůcku prvního rande a prvního reálného setkání známosti ze seznamky.

 Tato kouzelná vymoženost funguje jednoduše, jak už to u geniálních počinů všeho druhu bývá… Prostě si stačí hodit šestihodnotnou kostičkou a podle výsledku (nejlépe prvního hodu) se dá načíst a vymeditovat, co asi na novém randíčku bude přibližně čekat. Text, který číslo hodu provází, je pouhou inspirací, zásadnější je, co při něm napadne, to je s velikou pravděpodobností reálno… a provází-li to humor v lásce, byť černý, pravda je blízko! Však pozor! Čím blíže pravdě, tím se úměrně až násobně může zvyšovat intenzita divení! Šťastnou vrhovou ruku…

A protože dámy mají přednost, začneme jimi, tzn. jejich vrhem… Milé dámy, hoďte si před prvním randíčkem kostkou a zde si můžete načíst inspirující nápovědu k možnému průběhu…

Dámy, padne-li..
1 2 3 4 5 6

Páni, vrženo…
1 2 3 4 5 6

Výsledky vrhu ženy (text pod odkazem videa)


Vrh č.1: Humořík vodvázankový

Tento na pohled velmi upoutavý mužík Tě může hned zkraje imponovat tím, že se líbí Tvé kamarádce. Tento mistr improvizace umí spoustu parádních kousků, pečlivě nacvičených při opakovaném sledování seriálu Cirkus Vojeďto či repríz úsměvníku Hele Tele. Zprvu pukáš smíchy (skoro víc než když jsi kdysi od taťky k Vánocům dostala pískací gumové lejno), zakrýváš si zdvořile smějící se ústa rukama, aby nebylo vidět rostoucí pocit oloupaného citronu v ústech. To když zjistíš, že jeho projevy značně závisí na Tvé pozitivní tleskající odezvě. Potom si můžeš zvolit, zda svým ochočeným šášou bavit kamarádky či další ctitele, nebo jestli v klidu popřemýšlíš o svých hodnotách a o tom, co skutečně chceš a o kompromisech.

ZPĚT

Vrh č.2: Delon zkoušítovec

Tento idol má v seznamkovém profilu uvedenu výšku kolem dvou metrů a štíhlost v pase jako Edith Piaf po odoperování spodních žeber. Jsi z toho tak nadšená, že ho na schůzce v příšeří obejmeš dříve, než si ho prohlédneš. Přitom Ti může přijít po chvíli nasávajícího štěstí podivné, proč se jeho nos nachází mezi Tvými ňadry, přestože oba napjatě stojíte (doufejme že jen oba), když víš že Ty máš podpatky a i s nimi Ti do dvou metrů schází víc jak dvě desítky cenťáků. Tedy si ho prohlédneš trochu více ve světle lampy a zjistíš, že výšku si měřil v pase. Probereš se v kavárně na toaletě u mramorového umyvadla a okénkem do sálu vidíš, jak na Tebe u stolku z ebenového dřeva čeká a jak na číšníkův dotaz kdo bude platit ukazuje na Tvou prázdnou židli a vzápětí si mne ruce. Namaluješ si řasenkou vousy, oblečení si přesvlečeš naruby, z podprsenky si uděláš ušanku a zmizíš zadním východem.

ZPĚT

Vrh č.3: Ezoterda korálkovec

Tento okouzlující mladík nezapře své šamanské sklony už svým oděvením. Když přicházíš na první schůzku s ním, trošku přimhouříš oči a při pohledu vnitřním zrakem spatříš stokrát přemlácenou slámu, plněnou čmoudem vodních dýmek s himalájskými esencemi, vyráběnými v Albánii. Tyto esence dodávající té jízdě správný hukot (nejen v úlu) mají přísadu neprodaných vzácných kosmetických produktů a doplňků stravy, vyvinutých převratným objevem kultivace lejna měsíčního prvoka provázející zázračná uzdravení v podobě odeznělého rozumu. Trošku coby ateistka díky traumatům z dětství zapřemýšlíš, zda ohledně spirituality nebudeš dále využívat raděj služeb místního kněze v důchodu, neustále hrozícího peklem. Pokud Ti tento esoterický Merlin stihne vyložit karty, možná že procitneš ještě více a než příště na ten duhovní dýchanek tak pojedeš raděj v rámci charity léčit malárii ledním medvědům, nebo naopak padneš na prdel a budeš ho všude nejen na fesťákách v kluse shánět, pokud se Ti podaří se k němu přes houfy prostitujících ctitelek prodrat.

ZPĚT

Vrh č.4: Akadéma obdivopasný

Tento pokorný titulník Tě okouzlí hned zkraje svou tajemnou vážností. Že si často rád cvakne přehlížíš se shovívavou samozřejmostí, to přeci pořádní chlapi dělají a tento to navíc dělá s Wizourem. Když Ti začne pečlivě rozebírat teorii projevu idiotů, kteří mu nesahají ani po kotníky, při projížďce na jedné z jeho jachet, začneš mít buď podobně jako počasí jasno, nebo naopak zapózuješ do fotoaparátu v ceně malého baráčku na Vysočině. Však ona Ti to závist kamarádek vynahradí. Možná se Ti potom přeci jen podaří probrat se, to až zjistíš, že si Tě už nejméně popáté spletl v oslovení i v olovení s několika svými sekretářkami. Na společnou intelektofiremní valnou hromadu se Ti pak už moct chtít nemusí, i když ještě nevíš jak to podat kámoškám.

ZPĚT

Vrh č.5: Taťulda schovívavec

Tento od Tebe trošku starší pán Ti může vyhovovat tím, že Ti úplně vše promine, hlavně když si třeba časem vrzne. Může se Ti hodit i k tomu, že se k němu budeš chodit vyplakávat a vylévat z hořkosti nad tím, jak jsou chlapi hrozní, a on Tě na oplátku přitom vždy a s nepochybující láskou oddaně polituje, doufaje, že tentokrát už necháš roztažíno déle. Pokud Tě nebaví podobné týpky využívat, popřemýšlej, co ze setkání s tímto šaramantním gentlemanem máš dobrého tak, aby to vše zůstávalo v úctě a lásce.

ZPĚT

NáVrh č.6: Konečně On

Místama to bolelo, ty zkušenosti, viď, děvče. U seriálu to bylo jiný a i magazín o tom pomlčel… Však nezoufej, porod taky bolí a potom přichází obrovská radost, tedy aspoň šance na ní. Když Ti padne toto číslo, tak zřejmě už brzo vyjde to správné číslo a následující schůzka buď bude rovnou s panem Pravým nebo může být ještě s někým z předešlých skupin jedna až pět, ale už Tě neomylně povede k blížícímu se setkání s tím, po kom toužíš, jehož hodnotu už uvidíš i oceníš a který Tě potěší tak, že to ani nebudeš mít zapotřebí vyprávět kamarádkám či kamarádům, protože nebude potřeba sama sebe skrze diváky přesvědčit, jak to bylo úžasný.

ZPĚT

A teď výsledky pánského vrhu… (text pod odkazem videa)

Vrh č.1: Agentice sebetěšná

Kamaráde očekávej kontakt s dámou, která zná výborně všerozličné chvaty ze seriálů a romamtických filmů s brilantními výkony Richardů Geerů za zvukové kulisy zpěvných monster, naprosto nepřifetlých. Umí vytušit, který ze sosomanipulačních cuko cukroobratů použít. Potkali jste se proto, že Ty ty chvaty ještě neznáš. Vyznačuje se tím, že se před tebou klidně svlíkne, možná i roztáhne, ale nedá Ti. Na dávání se nechávají pod cenou koupit omatrikulovanými ezoterickými krocánky, s kterýma by sis rozuměl míň než s vrátnejma u hampejzu. Nezoufej a použij ruční drezínu, jen co se ti podaří ji vylifrovat. Netrap se zbytečně pro cizí neštěstí.

ZPĚT

Vrh č.2: Trsanda soudná

Tato dáma si v profilu uvedla, že je štíhlá a ty se s ní seznámíš přes společný taneční koníček, konkrétně Tango. Na zastávce linky od Perlovky, kde máte sraz, ji poznáš podle puntíčkaté úzké blůzky, v které se nachází vypasenější sestra Helenky Růžičkové. Poznáš, co to je být při tanci opravdu veden a nezapomeneš to do konce života. Bezprostředně po ocenění její anorexie poděkuj za další cennou zkušenost.

ZPĚT

Vrh č.3: Herkynda nobeLovkyně
aneb S nejedním to v kině… (během jednoho MultiHulti představení)

Tato žínka, jejíž kontakt je ve vzduchu, ví, že ji vášnivě miluješ, ještě dříve než jsi se o ní vůbec doslechl a než to víš Ty, daleko dříve než jsi dosáhl tohoto vzácného kontaktu. A to proto, že to říkal Chuaréz z mexického seriálu od spoluautorů Esmeraldy, nositelů akademické Nobelovy ceny za přínos svítačské romantické prózy, kterou získali bezprostředně po Megerkele a Barákovi. Pokud vůči ní nabudeš sympatií a setrváš s ní v kontaktu a zkusíš-li jí vysvětlit, jasně a přímo, že Tě partnerství s ní ohrožuje a že raděj posílíš ten krásný pocit k ní co máš v srdci, i jako kamarád, buď hraje nebo nedokáže akceptovat, že jste pouze kamarádi, a snaží se Ti znovu a znovu kamarádství neustále vysvětlit (i když už to dávno víš a přijal jsi to) holým zadkem se srdíčky a setrvává ve svých snech, v kterých Tebe, dotěru, reagujícího na její vábososy stále odmítá. Nakonec, kdy se zmítáš v křečích a toužíš po čemkoliv od ní, byť nových kopačkách, si vůči Tobě zablokuje všechny komunikační kanály a dožívá v představách, jak jí stále neúspěšně dobýváš. Nech ji, ví dobře, co dělá… nezmůžeš nic, ty rozumbrádku, i kdybys ji náhodou přeci jen miloval čím dál tím víc i jako kamarádku.

ZPĚT

Vrh č.4: Retušinka přetřpytná

Milá, celkem pečující, však značně majetnická kóča Ti naservíruje své fotografie (před či v průběhu absolvování prosvícené přednášky, kde v rámci osvěty před dětma chlapovi honěj péro), prošlých všemi freewarovými verzemi Photoshopu, z kterých je sama sobě sebou naprosto unešená a padá ze své prezentace na prdel. Oceň tu neskutečnou krásu trojlajkem a nezapomeň na Vencu, co Tě zval večer na jedno a to jeho pozvání si nech v záloze pro veškeré její snahy Ti osobně předvést ostatní své prezentace. Zvláště zpozorni, pokud se Ti snaží pod vidinou kývnutí na vztah vysvětlit, že chlapovi dopřeje tolik piv, kolik jen sám chce.

ZPĚT

Vrh č.5: Podpůrka medovatá

Tato empatická spasitelka než Tě spase Tě velmi rychle odhadne jako introverta, což se vyznačuje tím, že budeš moct mluvit jen tehdy, když Ti to dovolí. Necháš-li si od ní do Tebe přeci jen zasít bludné plevocity, Tvoji komunikaci použije jako prezentaci pro své kamarádky a svůj zářící zástup ctitelů jako ukázku dvoření jednoho z mnoha debilů. Odvážíš-li se jí jednou za tři týdny napsat Ahoj, tak Ti při natřásačce před svými kumpánkami a rozflirtovanými kolegíky (nejlépe šéfy) dá, ale jen přednášku na téma Jak jeden z mnoha dalších magorů tlačí na pilu. Finálně Tě típne a zašlapává s vysvětlením, že má jiné myšlení než Ty. Ano, má. Akceptuj to už konečně, ty blbe.

ZPĚT

NáVrh č.6: Konečně Ona

Kamaráde, udá se něco, co Tě navede k té pravé, byť by to bylo setkání s týpkyněmi zmíněnými v předešlých číslech 1 až 5. Může to být cenná zkušenost nebo lekce, která sice trochu bolí, než se tomu v nadhledu zasměješ, a nakonec se Ti to vše v dobré obrátí a plody těch porodních bolestí se stávají předzvěstí na tak rajský sex, který by Ti se svým čtyřnohým miláčkem záviděl i komisař Rex.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *