10 tipů pro pravé vztahy krapet “zvenčí”…

?.?.?

To, o čem si často myslíme že je láska ?.?.?, zvlášť když to ještě máme potřebu pro vlastní utvrzení prezentovat ostatním, v podobě zulíbaných fotek se selfie tyčemi z dovolené či jiná plesání, tak jsou často jen obyčejná SM pouta. Kdo bychom chtěli víc, doporučuji toto video, je plné z mého pohledu pravých inspirací… (pro některé jiné levých, připouštím)
Ještě si neodpustím něco k upřesnění..
Nenašel jsem snad nic v tomto “cizím” projevu, co bych měl potřebu říct jinak, a to dokonce ani sám sobě. Mému slovníku je to srozumitelné, a to hodně. A umím si i představit, že pokud bych si přednostně nechal mozek propláchnout dojícími seriály či se s prostitutkami vyslzel na klusovitých fesťácích nebo upřednostnil PC klikanici s množícími se čtverečky, které jsou zdarma a “jen” za úbytek mozkových buněk, a to přece nebolí jako láska může, že bych pak o toto nestál a nechápal to. A i Vrahoš by pak mohl získat můj hlas ve volbách.

Ne, fakt mi nevadí, když si mí přátelé nevezmou můj tip k srdci a na podobná videa se vykvajznou a půjdou raděj dělat něco, z čeho jsem si v předešlé větě dělal srandu. (Všimněme si, že si nedělám srandu z konkrétních lidí, jen z tragického chování…) Pokud se na to zeptám, na což mám jako kamarád právo, ve všech vztazích se má otevřeně komunikovat, ocením pravdivou odpověď, kterou může být i mlčení. Vadilo by mi, kdyby mi říkali, že nemají čas, a přitom spěchali k televizi, protože Leonardo se právě na pokraji osmistého dílu rozvádí.

Když mi řeknou, že mají čas, ale na něco jiného, v pohodě, a v našem přátelství to nemusí zanechat žádný stín. Je to jejich volba jejich vlastního života a jejich vlastních priorit. Jen by se potom neměli divit, že se jim neozývám tak často, když oni se mi neozývají vůbec pro své jiné priority.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *