10 tipů pro pravé vztahy krapet “zvenčí”…

?.?.?

To, o čem si často myslíme že je láska ?.?.?, zvlášť když to ještě máme potřebu pro vlastní utvrzení prezentovat ostatním, v podobě zulíbaných fotek se selfie tyčemi z dovolené či jiná plesání, tak jsou často jen obyčejná SM pouta. Kdo bychom chtěli víc, doporučuji toto video, je plné z mého pohledu pravých inspirací… (pro některé jiné levých, připouštím)
Ještě si neodpustím něco k upřesnění..
Nenašel jsem snad nic v tomto “cizím” projevu, co bych měl potřebu říct jinak, a to dokonce ani sám sobě. Mému slovníku je to srozumitelné, a to hodně. A umím si i představit, že pokud bych si přednostně nechal mozek propláchnout dojícími seriály či se s prostitutkami vyslzel na klusovitých fesťácích nebo upřednostnil PC klikanici s množícími se čtverečky, které jsou zdarma a “jen” za úbytek mozkových buněk, a to přece nebolí jako láska může, že bych pak o toto nestál a nechápal to. A i Vrahoš by pak mohl získat můj hlas ve volbách.

Ne, fakt mi nevadí, když si mí přátelé nevezmou můj tip k srdci a na podobná videa se vykvajznou a půjdou raděj dělat něco, z čeho jsem si v předešlé větě dělal srandu. (Všimněme si, že si nedělám srandu z konkrétních lidí, jen z tragického chování…) Pokud se na to zeptám, na což mám jako kamarád právo, ve všech vztazích se má otevřeně komunikovat, ocením pravdivou odpověď, kterou může být i mlčení. Vadilo by mi, kdyby mi říkali, že nemají čas, a přitom spěchali k televizi, protože Leonardo se právě na pokraji osmistého dílu rozvádí.

Když mi řeknou, že mají čas, ale na něco jiného, v pohodě, a v našem přátelství to nemusí zanechat žádný stín. Je to jejich volba jejich vlastního života a jejich vlastních priorit. Jen by se potom neměli divit, že se jim neozývám tak často, když oni se mi neozývají vůbec pro své jiné priority.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *