Péťovo autorské čtení nablind 14.9. 2019

Přátelé a souzniči, těším se navi a zas nablind.

O co jde?

V sobotu 14.9. 2019 plánuji další autorské čtení, hraní na kytaru, vyprávění a povídání si plus bonus.

Zaslechl jsem že někteří lidé se ostýchají přijít pro mou nevyzpytatelnost.., no tedy něco málo se záměrem uklidnit. Nikdo nebude vtaháván do děje či projevů pokud si to nebude sám přát, zrovna tak zmíněn či zaznamenán či nakamerován. Kdo si to tak bude přát, může tam být jen tichý pozorovatel plus nerušič, to každopádně.

Po zkušenostech z minula si vyhrazuji i sám pro sebe čtení uskutečnit podle okolností sobotního odpoledne. Počátkem léta jsme s dcerkou jeli padesát kilometrů do zamluvené místnosti ve vinárně, kam tři přislíbení účastníci bez omluvy nedorazili, omluvil se pouze jeden z nich asi po dvou hodinách od zahájení.

Tedy sobotní čtení bude i v tomto duchu dynamické, na místě konání a čase se s účastníky, kteří už teď jsou jeden až dva a k nim může přibýt kdokoli další s upřímným zájmem a ochotou si udělat čas a dorazit sám, nečekat až ho budu přemlouvat a převážet sám.

Na akci vítám pouze ty co chtějí přijít z vlastního souznícího zájmu, nebavilo by mne kohokoliv do čehokoliv nutit, sebou počínaje.

Záznam z minulého čtení na youtube je na tomto odkazu níže:

Dají se očekávat pohádky ze své sbírky alternativně a bláznivě upravených klasik do veršů, uspořádány do sbírky Sedmero pohádek. Jednu z pohádek jako ukázku možno přečíst zde:

Podle návštěvníků vypíchnu něco ze svých dosavadních dokončených a třeba i rozepsaných knížek, jejichž ukázky spolu se stručnou autocharakteristikou autora Péti najdeme zde:

ale též za občasného doprovodu své kytary rád zapěji nějaké písně, rád mám ty málo známé od Kryla a Nohavici. Protože mám široký záběr témat a oblasti tvorby, dotazováním se budu též snažit přednést to, o co může být většinový zájem zúčastněných.

Také se chystám podle zájmu na přání stavit básničku či několik, podle nadhozených slov. Zavedl jsem to od letoška jako tradici a u návštěvníků to má úspěch. U mne taky, dělám to rád. Známý se mě ptal, zda když přijde, jestli tím pádem bude patřičná kvalita, zda se dobře připravím. Odpověděl jsem mu, že dosud jsem se nezklamal… (kdo chce si tu může představit mrkanec)

Toto čtení je veřejné, všichni účastníci se srdečným zájmem jsou srdečně zváni a vítáni. A abyste měli jistotu že se na vás dostane místa, což může být i při neobjednání, uvítám rezervace na svém tel. 734 695 184.

Jediný drobný požadavek, který stejně jako udělat něco pro to zúčastnit se (helikoptéru a šerpy nemám ani pro sebe), tak je nejen mnou očekáváno ale i od ostatních hostů nerušit projev autora a naslouchání zájemců při shledaném vlastním nezájmu či nutkavé snaze se coby host na čtení též neodkladně projevit. Stejně jak je volný vstup, volný je i výstup.

Těším se na Nás
Péťa 
Jedinec?cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *