Kartuna 40. týdne


Karta. Na tento týden O duchovní přitažlivosti napovídá o tom, co si přitahujeme do života. Výklad, že přitahujeme to, co vyzařujeme, považuji za nedostatečný a neúplný.

Mnohem bližší je mi vysvětlení, že přitahujeme to, co nám pomáhá vylepšit to, co vyzařujeme. Slovy polotechnika zlepšit své frekvence. Ovšem pozor, když o něco jde, je ve hře zároveň druhá strana mince. 

Pokud nevyužijeme toho, co jsme si přitáhli svým vyzařováním a zatlučem to, může se stát, že své vnitřní rádio naopak o něco víc rozladíme a potom to, co nám přijde příště tomu může odpovídat. Takže nepodléhejme iluzím, když nám různé kartářky, nadgurové či čísloložky sdělí, že přitahujem to co jsme sami a že příště už to bude určitě něco lepšího, co si více přejem. Anebo věřme jim, když chceme.

Shrnutím… můžem přitáhout téměř cokoliv, však především to, s čím máme šanci zjemnit a zušlechtit to, co z nás prosvítá. To se jeví jako značný důvod k vděčnosti za to co nám do života přichází, což? Vhodné je to, co k nám přichází, přijímat ke zpracování s láskou, i kdyby to při troše nadsázky znamenalo ustřelit tomu palici.

Náš Peťa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *