Srbsko, Rtanj Vrh (fotky)

Když snížek pod nohy křupe, ten zvuk mě docela těší. Říkám si hejbej se hňupe, ve dne už se nepeleší.

Vysušen tu po létu, sněhem nohy propletu. Horským větrem šlehnut, na vrchol si lehnu.

« z 2 »

Srbsko, Římské lázně (fotky)

Nejeden neduh se v lázni, naučí léčebné kázni…

Čas od času v lázni, nejsou jenom blázni. Paří se tam skoro všecko, dospělák i malé děcko. V té římské se prohne vrecko…

Srbsko, Bogovinská Pecina (fotky)

Jeskyně není vně. Jeskyň ta je v nitru, v klidu řiť tam vytru.

Nebejt zajímavejch klacků rostoucích od země i od stropu, může zaujmout vzduch proudící místy, kudy dříve tekla řeka a kde při zhaslé lampě a došlých baterkách hladí hluboká, hebká tma.

Srbsko, Vrbová (fotky)

Cestování rozšiřuje obzory. Na každé z cest či poutí je šance se dozvědět a poznat něco nového.

Dnešní, první den z Vrbové. Možná přijde i mamut…

Kdyby se Slované spojili, není síly, která by je zastavila… údajně prohlásil jistý arabský v-obrazný cestovatel. Neurčitě určitý pravdotláskač kdysi dal veřejný souhlas k bombardování této země. Nechme to být, by mohlo zaznít. Nač se tolik hrabat v minulosti? Žijme přítomnost. No jo, máme žít přítomnost tak, abychom opakovali chyby minulosti? No jak kdo chceme… (strašy strašy!) 

Návštěva Písku

Pár fotek z jihočeského městečka Písek

 Počasí bylo sychravě podzimní, jako u královny Alžběty. Fotky při sobotní návštěvě kamaráda v Písku a blízkém okolí (16.9.2017)…jsou zatím nepopsané, mám od něj přislíben komentář, který tu stručně uvedu vzápětí. V Čechách je spousta míst, kde se cítím fajn a kde se mohu cítit dobře až skvěle a ještě jsem ani nebyl. Video https://www.jedinec.cz/petovyvylevy-4/ jsem natočil v nedaleké vísce.